Naší motivací a cílem je, aby internet byl čím dál pěknější!

WDA

Za 18 let existence naší společnosti jsme pyšní, že jsme měli a neustále máme příležitost spolupracovat na webdesignu reprezentativních internetových projektů napříč šírokým spektrem podnikatelských aktivit od farmaceutických firem, automobilového průmyslu, přes velké portály a státní projekty až po sportovní svazy.

Premium je hlavním oborem a službou, kterou společnost WDA Czech nabízí. Její podstatou je tvorba nadprůměrně vizuálně i technicky kvalitních designů internetových stránek splňující nároky největších projektů a korporací na světě.

Express je nová služba, kterou nabízíme zejména začínajícím a menším firmám či pro menší projekty. Jejím cílem je design stránek nadprůměrné kvality za výrazně nižších nákladů, díky použitím originálního přístupu a unikátního postupu prací, které umožňují při splnění určitých nárokových podmínek ze strany klienta vytvořit internetové stránky za cenu 24 990 Kč do 5 dní!

Ve WDA o naše klienty pečujeme s opravdu individuálním přístupem, ať už budete zástupcem velkého internetového portálu či jen malá rodinná firma. Pro všechny máme stejně kvalitní služby. Díky preciznímu plánování a individuálnímu přístupu naši zákazníci dostanou vždy to, co si objednali, na čas a v požadované kvalitě.

Klíčem k našim úspěchům je špičkový tým profesionálů, který svou prací a tvorbou žije a práce je opravdu baví. Ve WDA vybíráme a budujeme náš tým pomalu a strategicky s dlouhodobým cílem, s přísnými výběrovými kritérii, díky kterým odmítáme i přes 90 % uchazečů o práci. Právě díky zkušeným pracovníkům, kteří v naší společnosti pracují již přes 15 let, se i obyčejní a mnohdy u jiných firem přehlížení klienti mění na ty „naše“ — významné a spokojené. To vše jsou důvody, proč se k nám naši zákazníci tak rádi vrací, a znovu a znovu se na nás obrací s dalšími pracovními výzvami, díky kterým máme možnost se dále učit a zlepšovat.

Všem našim stávajícím i budoucím zákazníkům za to děkujeme.

Jsme hrdí, že jsme pracovali pro

Synot Tip
Roman Šebrle
Abbvie
Petr Čech
Poker Life
bwin
Abbott
Livesport
Orestes
Kajotbet
Dukla Praha
FAČR

Všechna loga, obchodní značky a grafický materiál obsažený v tomto seznamu je chráněn autorským zákonem a jejich právoplatnými vlastníky. Užití na těchto stránkách je povoleno vlastníky těchto značek.

18 Years Experience

Experienced
web designers
since 1998